• Szanowni Państwo Rodzice,

Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Drezdenku prosi o przekazanie Państwu następującej informacji:

Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Drezdenku przypomina, że w okresie ferii zimowych Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Drezdenku pozostaje otwarta dla klientów w stałych godzinach urzędowania. Zgłoszenia można składać telefonicznie (nr telefonu: 957623640) , listownie bądź mailowo (adres mailowy: poradnia@pppdrezdenko.pl). Dostępne są wszystkie dotychczasowe formy wsparcia: diagnozy, terapie, zajęcia indywidualne oraz interwencje kryzysowe.

Sprawy interwencyjne związane z zagrożeniem zdrowia i życia dziecka/ucznia można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 967623640. Są one traktowane priorytetowo.

Z uwagi na brak infolinii w poradni pomoc poza godzinami urzędowania poradni można uzyskać pod bezpłatnym numerem telefonu: 800 100 102. Wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia psychologicznego będą mogły tam uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów. Pomoc psychologiczna będzie też dostępna w formie wideo czatu przez SKYPE pod nazwą: „Wsparcie Psychologiczne WOT”.

Prosimy o przekazanie powyższej informacji rodzicom dzieci/uczniów oraz pełnoletnim uczniom.

Daria Ćwiertnia – Paprota

Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Drezdenku”