• Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”

• Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”. Nasi wspaniali uczniowie wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki w kraju. Tytuł laureata uzyskali:

LEON JANKOWSKI klasa 2

JAKUB JAWORSKI klasa 4

ADAM BIDKA klasa 7

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, okazując szczególne zaangażowanie w naukę.

• Hodowla gołębi pocztowych

• Oj, jak miło, pozytywnie, pięknie, z pasją, miłością i wielkim zaangażowaniem Pan Łukasz Gaj opowiadał nam o swoim hobby, hodowli gołębi pocztowych. Pan Łukasz jest wielokrotnym mistrzem w lotach, a swoją pasją zaraził swojego syna Dominika Rozmowa z pasjonatami jest zawsze cennym doświadczeniem. Może w gronie naszych uczniów pojawią się nowi hodowcy? Takie jest marzenie Pana Łukasza. Niech się spełni. Żyjmy z pasją. Wraz z Panem Łukaszem odwiedził nas Pan Marek Raksa, hodowca zarażony miłością do gołębi. DZIĘKUJEMY PANOWIE!

• Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego

• Nasi uczniowie wzięli udział w sesji jesiennej Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego LEON. Troje z nich zostało laureatami konkursu, zajmując miejsca w pierwszej 10-tce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wysokich wyników.